Ogłoszenia duszpasterskie na 14 lipca 2019

1. W tym tygodniu: poniedziałek – św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła; wtorek – NMP z Góry Karmel; w środę o 18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy.

2. Intencje mszalne na przyszły tydzień i ogłoszenia duszpasterskie można znaleźć na stronie internetowej naszej parafii pod adresem: www.sosnowiec.org.pl.

3. W lipcu sprawy kancelaryjne (poza pilnymi) można załatwiać we wtorki i czwartki tylko o godz. 17.00. W tygodniu Msze św. w naszej dolnej kaplicy „Betlejemce” o 18.00; w sobotę dodatkowo o 17.30.

4. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców z ulicy Obrońców Warszawy 8, 9, 11. Przypominajmy sobie o tym po sąsiedzku.

5. Za dwa tygodnie po Mszy św. o godz. 10.00 poświęcę pojazdy z okazji św. Krzysztofa. 28 lipca już dzisiaj proszę, by właściciele samochodów dużych i małych, starych i nowych, motocykli i motorowerów, rowerów i hulajnóg ustawili je w miarę blisko świątyni.

6. Polecam nowe numery tygodników „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

5. Niedzielny suchar: Generałowi wojsk rodzi się wnuk. Wysyła więc podwładnego, aby zobaczył to dziecko. Po powrocie generał się pyta: - Jaki jest ten dzieciak? / - Podobny do pana. / - Czyli jaki? / - Mały, łysy i ciągle się drze.

Dobrej niedzieli i udanego odpoczynku wszystkim życzę. Niech Pan Bóg nam wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!