Ogłoszenia duszpasterskie na 19 lipca 2020

1. W tym tygodniu: środa – św. Marii Magdaleny, o 18.00 Nowenna do NMP Nieust. Pomocy; czwartek – św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy; piątek – św. Kingi, dziewicy; sobota – święto św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa. Za tydzień Niedziela Serca dla Parafii. „Bóg zapłać” za każdą modlitwę, dobre słowo i ofiary na tacę czy konto.

2. W niedzielę za tydzień po Mszy św. o 10.00 poświęcone zostaną pojazdy z okazji wspomnienia św. Krzysztofa. To nie tylko samochody, ale także quady, motocykle, motorowery, rowery, hulajnogi. Dziękuję za złożone przy tej okazji ofiary.

3. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki po Mszy św. czyli o godz. 18.30. Msze św. w niedzielę i święta są o 8.00; 10.00 i 18.00; w dni powszednie o 18.00. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii: sosnowiec.org.pl. Pani Bernadecie i panu kościelnemu dziękuję za wczorajsze posprzątanie świątyni.

4. Polecam nowe numery tygodników „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

5. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze  życzenia. Niech Nasza Patronka, Matka Boża Wspomożenia Wiernych ma nas w swojej opiece. Dobrego, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!