Ogłoszenia na 4 września 2022

1. Dzisiaj o 8.00 Msza św. i spotkanie Kół Żywego Różańca. W środę o 18.00 Msza św. z Nowenną do MB Nieust. Pomocy. Czwartek – święto Narodzenia NMP

2. Przypominam, że po wakacjach w tygodniu są w naszym kościele dwie Msze św.: o 17.30 i 18.00; w niedzielę jest już Msza św. o 11.30. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki o 16.30.

3. Poświęcenie przyborów szkolnych: tornistrów i nie tylko odbędzie się  w przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.30.

4. Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci z klas trzecich dotyczące przygotowania do uroczystości Pierwszej Komunii odbędzie się także za tydzień po Mszy świętej o 11:30 w kościele. 18 września natomiast, też po Mszy św. o 11.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

5. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński: Jakub Kostecki, z parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach i Sandra Bielas z parafii tutejszej.

6. Tygodnik „Niedziela” uruchamia nowy projekt: 24 - stronicowy magazyn prezentujący ludzi wiary, polskie tradycje i sprawy rodziny. Pierwszy numer magazynu „Bliżej życia z wiarą” dostępny jest razem z "Niedzielą" i kosztuje 10 zł.

7. Zapraszam kolejnych Parafian do włączenia się w sprzątanie naszej świątyni. Tym razem w sobotę, 10 września o 13.00 zapraszam mieszkańców ul. Piechurów 2, 4, 5, 7.

8. Niedzielny suchar: - Słyszałam - mówi sąsiadka - że pani małżonek złamał sobie nogę. Jak to się stało? / - Bardzo głupio. Właśnie robiłam zrazy, więc mój mąż poszedł do piwnicy po ziemniaki. Jak zwykle nie wziął ze sobą latarki, poślizgnął się na schodach i spadł w dół. / - To straszne! I co pani zrobiła w takiej sytuacji?! / - Makaron.

Bezpiecznego tygodnia z Bożym błogosławieństwem wszystkim Parafianom i Gościom życzymy. Szczęść Boże!