Ogłoszenia duszpasterskie na 24 listopada 2019

1. Dzisiaj Niedziela Serca dla Parafii. Dziękuję za każdą modlitwę, dobre słowo, pomoc i ofiary na konto czy na tacę. Niedziela jest dniem uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny, po każdej Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu. W środę Nowenna do NMP Nieust. Pomocy w czasie Mszy św. o godz. 18.00. W sobotę święto św. Andrzeja Apostoła.

2. W tym roku Msze św. zbiorowe będą razem z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 27 listopada i 25 grudnia. Na stronie internetowej naszej parafii i w gablotce są wywieszone wypominki roczne.

3. Dzisiaj święcone są opłatki na stół wigilijny. Po Mszy św. o godz. 18.00 proszę o zgłoszenie się osób, które, tak, jak w latach ubiegłych będą roznosić opłatki do naszych mieszkań. Bardzo proszę o życzliwe ich przyjęcie. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone przy tej okazji ofiary przeznaczone na prace prowadzone w naszej parafii.

4. Za tydzień zaczynamy Adwent. A z nim Roraty. W naszej parafii dzieci zapraszać będziemy kilka razy w tygodniu o godz. 17.15. Najpierw będzie rozgrzewka czyli spotkania z kard. Stefanem Wyszyńskim, później Msza św. Wszystkich zachęcam, by już zaopatrzyli się w lampiony lub latarenki. Można je zrobić samemu lub kupić np. w marketach budowlanych. Piosenka roratnia jest już na parafialnej stronie internetowej. Szczegóły za tydzień.

5. Najbliższe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się 28 listopada (czwartek) o godzinie 18.00.

6. Zapraszam w sobotę o 13.00 kolejnych mieszkańców naszej parafii do włączenia się w sprzątanie naszej świątyni. Tym razem zapraszam mieszkańców ulicy Obrońców Westerplatte 3, 5, 7, 9.

7. Do najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego” dołączony jest kalendarz ścienny z Janem Pawłem II na 2020 r.

8. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom i przybyłym do nas Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa na każdy dzień nowego tygodnia. Szczęść Boże!