Ogłoszenia duszpasterskie na 7 lutego 2021

1. W tym tygodniu: środa – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy; czwartek - wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego, po Mszy św. Nabożeństwo Lourdzkie z modlitwą za chorych i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. W tym tygodniu także Tłusty Czwartek. Msze św. w tygodniu w dolnej kaplicy, w niedzielę w kościele górnym.

2. Zapraszamy osoby po rozwodzie, które zawarły w przeszłości małżeństwo sakramentalne w Kościele, rozwiodły się i żyją w nowym związku, na rekolekcje wielkopostne dla par niesakramentalnych od 19 lutego do kościoła św. Floriana w Zagórzu. Szczegóły w internecie.

3. Bardzo dziękuję wszystkim Paniom i Panom, którzy zdemontowali świąteczne dekoracje w kościele głównym i w kaplicy "Betlejemce". Przy wejściu do kościoła są dwa żeliwne stojaki. Jeden zawiera pojemnik z płynem do dezynfekcji rąk, drugi z wodą święconą. Oba są odpowiednio opisane.

4. Ministrantów i kandydatów do posługi przy ołtarzu zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godzinie 11.00 w kościele. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o 18.30 w sali na plebanii.

5. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na pierwsze w tym roku spotkanie formacyjno – informacyjne w niedzielę za tydzień w czasie Mszy św. o godz. 11.30. Obecność obowiązkowa!

6. Niedzielny suchar: Kowalski rozmawia z Malinowskim:
- Moja żona postanowiła się odchudzić. Każdą wolną chwilę poświęca na jazdę konną.

- I jaki tego rezultat?
- W ciągu ostatniego tygodnia koń schudł już o 20 kilogramów.

Życzymy dobrego tygodnia Parafianom i Gościom. Szczęść Boże!